افتتاح سامانه پیام کوتاه روابط عمومی توسط ریاست واحد گرمسار


در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و به مناسبت عید سعید فطر سامانه پیام کوتاه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به شماره 30002481 با حضور هیئت رئیسه دانشگاه و توسط ریاست واحد افتتاح شد.
به گزارش آفرینش به نقل از روابط عمومی واحد گرمسار، دکتر مصیب عباسی با ارسال پیامی به ریاست، دبیر و روسای واحدهای منطقه 10، کارکنان و اساتید واحد گرمسار و روسای ادارات شهرستان ضمن تبریک عید سعید فطر این سامانه را افتتاح نمود.
دکتر عباسی هدف از راه اندازی این سامانه را در راستای تسهیل در امر اطلاع رسانی و محقق شدن اطلاع رسانی الکترونیک و حذف ارسال سنتی بخشی از نامه ها و اطلاعیه ها به کارکنان و اساتید واحد اعلام و خاطرنشان کرد: با افتتاح این سامانه بخشی از اطلاعیه ها و نامه های اداری به صورت آنی به همکاران منتقل می شود. همچنین از طریق این سامانه می توان کلیه پیام های آموزشی، فرهنگی و امور مربوط به کارکنان، اساتید و دانشجویان را ارسال نمود.
ارسال پیام به صورت سریع و آنی به همه کارکنان و اساتید، ارسال اطلاعات حقوقی کارکنان و اساتید، دعوت نامه های شورای پژوهشی، شورای فرهنگی، مجمع عمومی کارکنان، کارگاه های ضمن خدمت اساتید و کارکنان، جلسات مدیران گروه، جلسات، سمینارها و مراسم های عمومی واحد برگزاری مسابقات فرهنگی مذهبی و آموزشی و دریافت انتقادات، پیشنهادات و نظرات همکاران اساتید و دانشجویان بخشی از امکانات این سامانه اعلام شده است.
سامانه اینترنتی پیام کوتاه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار به شماره 30002481 آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده همه دانشگاهیان می باشد.