تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید به صورت اینترنتی امکان پذیر شد


در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید (پذیرفته شدگان سال 1389 این دانشگاه) به صورت اینترنتی امکان پذیر شد.
به گزارش آفرینش به نقل از روابط عمومی واحد قزوین، مرتضوی مدیر آموزش این دانشگاه در این خصوص گفت: برای رفاه حال دانشجویان ورودی جدید، تکمیل فرم های ثبت نام ورودی های جدید فقط به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت دانشگاه امکان پذیر می باشد. 
مدیر آموزش واحد قزوین افزود: در سال های گذشته تکمیل فرم های ثبت نام برای ورودی های جدید به صورت دستی صورت می گرفت که این امر باعث اتلاف وقت دانشجویان و کارکنان در هنگام ثبت نام می شد، اما امسال با تلاش های انجام شده، دانشجویان ورودی های جدید می بایست قبل از ثبت نام حضوری با مراجعه به سایت اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به نشانیwww.qiau.ac.ir قسمت اطلاع رسانی تحصیلی  راهنمای دانشجویان ورودی جدید با پر کردن فرم های مربوطه، از آنها پرینت گرفته و در زمان بندی اعلام شده توسط دانشگاه با همراه داشتن فرم های تکمیلی برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنند.
وی تصریح کرد: با انجام این روند توسط دانشجویان، سرعت در روند ثبت نام و انتقال دقیق اطلاعات را به سیستم جامع واحد قزوین شاهد خواهیم بود. مرتضوی یادآور شد: امسال پیش بینی می شود حدود 4 الی 5 هزار دانشجوی ورودی جدید در همه مقاطع تحصیلی در زمان ثبت نام به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مراجعه کنند.