تمدید مهلت ثبت نام برای عضویت در هیأت علمی دانشگاهها

دکتر حسین نادری منش معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به استقبال گسترده فارغ التحصیلان دکترا ، کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا برای عضویت هیأت علمی دانشگاهها و موسسات آموزشی و پژوهشی وابسته به وزارت علوم گفت: مهلت ثبت نام برای عضویت هیأت علمی دانشگاهها و موسسات آموزشی، پژوهشی وابسته به وزارت علوم، تا اول مهر ماه تمدید شده است.

دکتر نادری منش افزود: تاکنون بیش از 21 هزار 379 رکورد پر شده که از این تعداد اطلاعات 10هزار و 500 نفر تأیید و ثبت شده است و مابقی درخواستها در صورت تکمیل اطلاعات درخواستی از سوی متقاضیان تأیید و ثبت می شود.

وی گفت تاکنون حدود 3 هزار و 200 درخواست فعال عضویت هیأت علمی از 111 دانشگاه و موسسه وابسته به وزارت علوم در 129 رشته مختلف  بر روی سایت قرار گرفته و مورد استفاده متقاضیان عضویت هیأت علمی قرار گرفته است.

دبیر هیأت مرکزی جذب اعضاء هیأت علمی با اشاره به اینکه اطلاعات تکمیلی مربوط به درخواست عضویت هیأت علمی سایر دانشگاهها و موسسات وابسته به وزارت علوم به محض دریافت بر روی سایت قرار می گیرد، از متقاضیان خواست قبل از ثبت نام اعلانات قرار گرفته برروی سایت را مطالعه کنند و با جمع آوری اطلاعات شروع به تکمیل فرمهای ثبت نام نمایند.

گفتنی است امسال فراخوان جذب عضو هیات علمی به صورت متمرکز توسط وزارت علوم و از طریق آدرس اینترنتیwww.jazb.msrt.ir انجام می شود .