برگزاری همایش معاونین پژوهشی و فناوری دانشگاهها،پژوهشگاهها و پارکهای علم و فناوری در دانشگاه کردستان

چهلمین همایش  معاونین پژوهشی و فناوری دانشگاهها ،پژوهشگاهها و پارکهای علم و فناوری با حضور دکتر محمد مهدی نژاد نوری معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و با شعار "ایده تا پدیده " از 24 الی 25 شهریور در دانشگاه کردستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این همایش معاون پژوهشی و فناوری این وزارتخانه ، استاندار کردستان ، معاون پژوهشی و فناوری  وزارت نفت ، معاون برنامه ریزی ، توسعه و فناوری وزارت صنایع و معادن و رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور سخنرانی  می کنند.
همچنین در این نشست ضمن ارائه گزارش مدیران و مشاوران حوزه پژوهشی و فناوری وزارت علوم ،شرکت کنندگان در خصوص بررسی راهکارهای ارتقای تعاملات دانشگاهها و پارکهای علم وفناوری ، تعمیق ارتباط دانشگاه و جامعه و تبدیل  ایده به پدیده ،تجربه موفق پارکهای علم و فناوری در جهان ، مسئولیتهای معاونت پژوهشی و فناوری در هدایت ، حمایت و نظارت بر پایان نامه های دانشجویی ، تعیین و اجرای اولویت های پژوهشی ، اجرای طرح پژوهانه دکتری هم اندیشی وتبادل نظر می کنند.
رونمایی از برنامه کتابخانه دیجیتالی دانشگاهی و نیز ،معرفی سامانه جامع ارزیابی موسسات پژوهشی از دیگر برنامه های چهلمین همایش  معاونین پژوهشی و فناوری دانشگاهها ،پژوهشگاهها و پارکهای علم و فناوری دردانشگاه کردستان می باشد.
گفتنی است کارگاههای آموزشی سیستم مدیریت نشریات ، تجمیع نشریات ، آشنایی با پدافند غیر عامل و  لایحه حمایت از شرکتهای دانش بنیان  نیز در این همایش برگزار می شود.