اعلام آمادگی واحد دامغان جهت اسکان 250 دانشجوی پسر در خوابگاه دانشجویی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان برای اولین بار در طول ربع قرن تلاش و بالندگی خود خوابگاهی با ظرفیت 250 نفر را در محیط سایت مرکزی دانشگاه راه اندازی کرد که می تواند پذیرای دانشجویان پسر در این واحد دانشگاهی باشد.
به گزارش ایسکانیوز، سیدرضا جز» مومنی معاون دانشجویی واحد دامغان با اعلام خبر فوق گفت: تامین رفاه دانشجویان و تامین خوابگاه های مجهز دانشجویی از جمله امور با اهمیت است که شرایط تحصیل را برای دانشجویان تسهیل می نماید.
معاون دانشجویی واحد دامغان در ادامه افزود: جای بسی مباهات برای این واحد دانشگاهی است که برای اولین بار می توانیم دانشجویان پسر را در داخل سایت اصلی واحد اسکان دهیم.
وی همچنین تاکید کرد: خوابگاه 250 نفره ویژه برادران با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان با   مساعدت و تلاش های دکتر عباسپور رئیس واحد دانشگاهی با توجه به کمبود واحدهای اقامتی- رفاهی در سطح شهرستان ایجاد شده است.
وی در خاتمه اولویت اسکان را با دانشجویان ورودی سال جاری و دانشجویانی که شرایط اسکان را از لحاظ بعد مسافت دارا هستند اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد که به یاری خداوند در آینده بتوانیم توفیقات بیشتری را در زمینه تامین رفاه دانشجویان داشته باشیم.