انتشارات واحد کرمانشاه به عنوان ناشر منتخب استان معرفی شد


انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ازسوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان یکی از ناشران برتر سال 88 معرفی شد.
به گزارش آفرینش به نقل از روابط عمومی واحد کرمانشاه، دکتر مهدی روزرخ معاون پژوهش دانشگاه ضمن تبریک به جامعه دانشگاهی به مناسبت اعلام این خبر عنوان کرد: باتوجه به انتخاب واحد انتشارات این دانشگاه به عنوان ناشر برتر بر این اساس آثار چاپ شده این دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در نمایشگاه بین المللی کتاب که در آذرماه سال جاری در شهر بغداد کشور عراق برپا می شود شرکت خواهد کرد.
دکتر مهدی جوکار مدیر انتشارات واحد کرمانشاه نیز افزود: در سال 88 تعداد27 مجلد کتاب با مضامین مختلف علمی،  تحقیقاتی و پژوهشی در واحد کرمانشاه به چاپ رسیده است همچنین در سال جاری نیز تعداد 6 مجلد کتاب آماده چاپ می باشد.
گفتنی است کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با فضایی درحدود 4 هزار مترمربع به عنوان بزرگترین کتابخانه دانشگاهی در غرب کشور با بهره گیری از آخرین تجهیزات و امکانات مدرن ازجمله وب سیمرغ، کتابخانه دیجیتال، کتابخانه الکترونیکی، سایت اختصاصی کتابخانه، سیستم شبکه نمایه، بخشCd Search  و سیستم بارکد درحال بهره برداری است که در بخش انتشارات به صورت خاص در زمینه چاپ و انتشار کتب مختلف دانشگاهی فعالیت دارد.